رازهای خوشبختیِ زوج های موفق – فروشگاه پشتی طبی

– ترجمه از پردیس بختیاری: ما به سراغ زوج های خوشبخت رفتیم و از آنها علت موفقیت زندگی مشترک شان را جویا شدیم
17. گاهی که همسرتان در خانه نیست، برای او یادداشتی بگذارید و به یادش بیاورید که هنوز هم برای شما عزیز است.

6. یخچال تان را پر از خوراکی های مورد علاقه همسرتان کنید.

داشت که از خاطره همسرتان هیچگاه پاک نمی شود.

4. اگر چه بچه دار شدن استرس آور است اما یادتان خرید بلیط هواپیما باشد که آنها هم روزی بزرگ می شوند.

16. مهم نیست که چقدر سرتان شلوغ است، هر چند وقت یک بار با هم قرار ملاقات بگذارید و خوش بگذرانید. برای شما واجب است که گاهی با هم خلوت کنید، به خصوص اگر فرزندی دارید. یک پیاده روی ساده یا خوردن غذا در رستوران هم می تواند شما را به هدف تان برساند. 

24. وظیفه همسرتان نیست که شما را از ناراحتی در آورد. شما در وهله اول خود باید برای شادی تان تلاش کنید.

5. آموزش تعمیرات موبایل مشکلات کوچک را رها کنید و اجازه دهید که آنها راه خودشان را بروند. آنچه باید ذهن شما را درگیر کند، مسائل بزرگ است. به خودتان مدام یادآوری کنید که رابطه شما ارزشی فراتر از اتفاقات کوچک را دارد.

28. به او بگویید: «دوستت دارم» و نشانش دهید که چقدر برای شما جذاب است.

12. صبور باشید. شما و همسرتان در دو مکان مختلف با شرایطی متفاوت بزرگ شده اید، پس اگر می خواهید که تا همیشه در کنار تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ هم باشید، باید برخی از اختلافات تان را تحمل کنید.

22. پول و وقت تان را محتاطانه تر خرج کنید.

15. به همسرتان بگویید که چه می خواهید. او از ذهن شما بی خبر است. بنابراین اگر ناراحت هستید، اگر احساس افسردگی می کنید یا حتی دوست دارید که مدتی تنها باشید، تمام آنها را به زبان آورید.

19. همسرتان را برای رسیدن به آرزوهایش تشویق کنید. از او حمایت کنید تا به جایگاهی که در سر دارد، برسد.

8. تعمیر لپ تاپ ایسوس سر مسائلی که شما را ناراحت می کند، با همسرتان بحث نکنید.

27. همیشه به یاد داشته باشید که چرا همسرتان را دوست دارید و به او جواب مثبت داده اید.

29. آنچه در همسرتان تحسین می کنید را به زبان آورید و یادتان باشد که ازدواج شکننده است و همیشه نیاز به مراقبت دارد.

3. همسرتان را در آغوش بگیرید، او را هر روز صبح ببوسید. نزدیکی و صمیمیت فیزیکی در رابطه شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

1. تعمیر لپ تاپ همه چیزتان را با هم شریک شوید، به خصوص احساس تان را. در غیر این صورت هیچگاه به تفاهم نخواهید رسید.

– ترجمه از پردیس بختیاری: ما به سراغ زوج های خوشبخت رفتیم و از آنها علت موفقیت زندگی مشترک شان را جویا شدیم. سوال ما از آنها این بود: «راز خوشبختی تان را در یک جمله برایمان بگویید.» آنها نیز پاسخ های جالب و متنوعی به ما دادند که در اینجا برخی از کاربردی ترین های آنها را برایتان تعمیرات گوشی آورده ایم. امیدواریم این جملات برای زندگی مشترک شما نیز به کار آیند.

2. هر وقت اتفاق بدی برایتان افتاد، به یاد بیاورید که این نیز می گذرد.

 راز خوشبختی زوج های موفق را می دانید؟

14. به دنبال فعالیت های مشترک و هیجان انگیز بگردید و آنها را در کنار هم انجام خرید بلیط هواپیما ماهان دهید. دوچرخه سواری، آشپزی یا باغبانی… این یکی از روش های موثری است که پیوند میان شما را محکم تر می سازد.

 راز خوشبختی زوج های موفق را می دانید؟

10. هر چند وقت یک بار همسرتان را سورپرایز کنید. به عنوان مثال برای او بلیط مسافرت یا بدون هیچ دلیلی هدیه بخرید. شاید کاری که تعمیرات موبایل می کنید کوچک باشد اما تلاش شما برای خوشحال کردن او ارزشی ماندنی خواهد

25. اعتماد طرف مقابل تان را جلب کنید و خودتان نیز به او اعتماد کنید.

 راز خوشبختی زوج های موفق را می دانید؟

7. برای خودتان وقت بگذارید و کارهایی که دوست دارید را انجام دهید. اگر شما برای رشد بلیط هواپیما و پیشرفت خودتان وقت نگذارید، شریک زندگی خوبی نخواهید بود و به تبع رابطه ایده آلی نخواهید داشت. پس هر رابطه ای جدا از تلاش مشترک، نیاز به تلاش شخصی نیز دارد.

9. از سازش با همسرتان نترسید. همیشه سعی کنید که نظرات هر دو را در ترازو بگذارید و آن طرفی که سنگین تر است را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر شما از 10 تا 5 تا دوست دارید که برای شام به بیرون از خانه بروید، اما همسرتان به اندازه 9 تا دوست نمایندگی اپل دارد که در خانه بماند، پس بهتر است که شما کوتاه بیایید و نظر او را بپذیرید.

26. در بحث ها حالت تهاجمی به خود نگیرید. سعی کنید که مسائل را با مهربانی و عشق حل کنید. همسر شما دشمن شما نیست، بلکه همراه و همدل شماست.

18. زمانی که همسرتان برای شما کاری انجام می دهد، خوشحالی و قدردانی خود را به او نشان دهید. در این صورت اشتیاق او برای خوشحال کردن شما نیز بیشتر می شود.

23. اگر چه شما دوستان تعمیرات تخصصی لپ تاپ مشترک دارید اما دوستان خودتان را نیز از دست ندهید و گاهی با آنها بدون همسرتان خوش بگذرانید.

20. قبل از این که او را قضاوت کنید، خودتان را جای او بگذارید. از انتقادهای منفی و بی جا نیز تا حد ممکن خودداری کنید.

30. از زندگی تان همین حالا لذت ببرید. خودتان را برای گذشته و آینده نامعلوم تلف نکنید. از آنچه دارید نهایت لذت را ببرید، زندگی کوتاه تر از آن است که فکرش را بکنید

13. آموزش تعمیرات موبایل رایگان برای اتفاقات خوب جشن بگیرید و قدر آنها را بدانید.

21. یکدیگر را بخندانید. لازم نیست که هر چیزی را جدی بگیرید.

11. خوب باشید. شاید گاهی برایتان سخت باشد که خودتان را خوب نشان دهید اما یادتان باشد که همسرتان تنها فردی است که شما انتخاب اش کرده اید تا تمام عمرتان را با او سپری کنید، بنابراین تا جایی که می توانید لطف و مهربانی خود را نثارش کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *